Endüstriyel IoT Çözümleri

VOLSOFT Endüstriyel IoT Çözümleri, tüm koşullar için akıllı ve geleceğe yönelik IoT bağlantısı!

Uzun menzilli ve pil açısından verimli LoRaWAN çözümüyle IoT dağıtımlarınızı güçlendirin.

LoRaWAN temelli VOLSOFT endüstriyel IoT çözümleri, endüstriyel IoT uygulamaları, akıllı şehirler ve kamu hizmetleri dahil olmak üzere birçok sektörün ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Kararsız geniş bantlı veya kablolu erişimi olmayan alanlarda kesintisiz bağlantıya izin veren yüksek güvenilirlik ile veri aktarım hızlarını birleştirirler.

endüstriyel iot çözümleri

LoRaWAN Modül ve Sensörleri

Uzun mesafe kablosuz veri

VOLSOFT LoRaWAN Modülleri, kentsel alanda 2 km kırsal alanda 20 km aralığında kablosuz veri aktarımana ek olarak 10 yıldan fazla pil ömrü ile IoT uygulamaları için mükemmel bir çözümdür.

volsoft iiot gateway

LoRaWAN Gateway

Modüler veri toplayıcı

VOLSOFT Endüstriyel IoT Gateway, 1000 adet LoRa sensörünü bağlamayı sağlayan kullanımı kolay bir ağ geçitidir. Modüler tasarımı ve kolay programlama arayüzüne sahiptir.

Endüstriyel Iot Platform

IoT için işletim sistemi

ThingsOn, LoRaWAN cihaz yönetimi, veri toplama, veri analitiği, veri entegrasyonu, uygulama etkinleştirme ve daha fazlasını birleştiren bir Endüstriyel IoT platformudur.

lorawan iot platform dashboard

Yanılmış olamazlar

Siemens
ISUZU
BSH
TOFAŞ
TOYOTETSU
turkcell logo gray
vodafone logo gray
pakmaya logo gray
abdi logo gray
nobel logo gray
dogadan logo gray
mako logo gray
martur logo gray
sanel logo gray
dalgic logo gray
rozmas logo gray
plastimak logo gray
bross logo gray
Sıkça Sorulan Sorular

Endüstriyel IoT çözümleri hakkında sorular ve cevapları

Bir endüstriyel IoT çözümü oluşturmak için üç temel bileşene ihtiyaç duyulur ve VOLSOFT bunların tamamını sağlamaktadır.

IoT sensörleri: IoT sensörü, çevresel koşulları veya olayları algılamak, ölçmek ve bu bilgileri kablosuz olarak iletmek için kullanılan bir cihazdır. VOLSOFT IoT sensörleri, sıcaklığı, basıncı, ışık yoğunluğunu, su seviyelerini, titreşimi ve sesi algılayabilen 20 civarında farklı türden oluşur.

IoT Gateway: IoT Gateway, farklı türde IoT cihazlarının internete bağlanmasına izin veren bir ağ geçidi cihazıdır. Cihaz yönetimi, veri toplama, veri güvenliği ve internet servisleri ile sensörler arasındaki iletişimden sorumludur.

IoT Platformu: IoT Platformu, cihaz yönetimi, veri yönetimi, veri depolama, veri görselleştirme ve analitik uygulamalarını devreye almaya sağlayan yazılımdır. 

Endüstriyel Nesnelerin İnterneti veya Endüstriyel IoT, sensörlerin, aktüatörlerin ve kontrol sistemlerinin imalat endüstrisi ile ara bağlantısını ifade eder. Gerçek dünyayı sanal dünya ile birleştirerek daha fazla kişiselleştirme, verimlilik ve üretkenlik sağlamakla ilgilidir.

Endüstriyel IoT hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

 

LoRaWAN, uzun menzilli, düşük güçlü, geniş alanlı veri iletişimi için tasarlanmış kablosuz bir sensör ağıdır. Sensörlerin herhangi bir internet veya hücresel bağlantı olmadan birbirleriyle iletişim kurmasını sağlar. Sensörler, bir ağ ağı kullanarak açık bir sistemde veri gönderip alabilir. Bu teknoloji ilk olarak 2009 yılında Semtech tarafından tanıtılmış ve o zamandan beri çeşitli projelerde kullanılmıştır.

LoRaWAN hakkında detaylı bilgi için tılayın.

Panel PC Teklif Formu

Teklif almak lütfen için aşağıdaki formu doldurun.

İletişim Formu

Ürünlerimiz ve çözümlerimiz ile alakalı herhangi bir konuda bize yazın.

Bu sayfa henüz hazır değil 😕

Ekibimiz sayfayı oluşturmak için yoğun şekilde çalışıyor. Çözüm hakkında bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayın.

Online Demo Formu

Demo için lütfen aşağıdaki alanları doldurup gönder butonuna tıklayın.